Szukasz pracowników? Skontaktuj się teraz!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące rekrutacji i zatrudniania pracowników ze wschodu. Zapraszamy do kontaktu

Anna Krause
Dyrektor Operacyjny
+48 692 097 673
anna.krause@tvojarabota.work
Image Map

Region zachodni

Anna ObszyńskaAnna Obszyńska
Dyrektor regionalny
+48 664 554 252
anna.obszynska@tvojarabota.work
Miroslaw LipiecMiroslaw Lipiec
Dyrektor regionalny
+48 537 755 130
miroslaw.lipiec@tvojarabota.work
Olga Sołtys-CzajkaOlga Sołtys-Czajka
Dyrektor regionalny
+48 664 553 870
olga.czajka@tvojarabota.work
Mirosław DowgiałłoMirosław Dowgiałło
Kierownik regionalny
+48 881 963 529
miroslaw.dowgiallo@tvojarabota.work
Anna PartykaAnna Partyka
Kierownik regionalny
+48 539 345 840
anna.partyka@tvojarabota.work
bartosz krauseBartosz Krause
Kierownik regionalny
+48 602 254 182
bartosz.krause@tvojarabota.work

Region centralny

Karina GłuszczKarina Głuszcz
Kierownik regionalny
+48 734 141 746
karina.gluszcz@tvojarabota.work
Dorota GąsiorekDorota Gąsiorek
Kierownik regionalny
+48 538 615 362
dorota.gasiorek@tvojarabota.work
Rafał SobackiRafał Sobacki
Kierownik regionalny
+48 880 329 814
rafal.sobacki@tvojarabota.work

Region południowy

Przemysław KasprzykPrzemysław Kasprzyk
Dyrektor regionalny
+48 882 680 012
przemyslaw.kasprzyk@tvojarabota.work
Szymon SuwalskiSzymon Suwalski
Kierownik regionalny
+48 692 488 702
szymon.suwalski@tvojarabota.work
Natalia StorozhenkoNatalia Storozhenko
Kierownik regionalny
+48 660 718 972
natalia.storozhenko@tvojarabota.work
 

Zapraszamy do naszego biura:


ul. Tadeusza Kościuszki 10b
72-100 Goleniów
woj. zachodniopomorskie

+48 91 851 11 53
biuro@tvojarabota.work

 
 

Zacznijmy współpracę już teraz

Wypełnij krótki formularz i określ swoje potrzeby, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń teraz:

+48 692 097 673

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Polityka prywatności